Giant v452t

Model GIANT V452T HD to maszyna z 4-cylindrowym silnikiem Kubota V1505-T o mocy 45KM/33Kw. Maszyna wyposażona jest w automatyczny napęd na cztery koła wraz z samochodowym układem kontrolnym, 12-tonowymi osiami oraz napędem planetarnym.

Skontaktuj się w sprawie tego modelu ➤

GIANT V452T – specyfikacja

Model GIANT V452T HD porusza się z prędkością 0-10 km/h lub 0-28 km/h. Posiada on automatyczną przekładnię. Jeśli chodzi o roboczy układ hydrauliczny, to jego wydajność wynosi 51 L na minutę i 210 bar. Pojemność zbiornika napędowego wynosi 47 litrów lub 54 litry. Jeśli chodzi o obciążenie wywracające to wynosi ono 2200 kg, udźwig to 1800 kg, a masa 2770 kg. Standardowe wyposażenie to 100% elektryczna blokada dyferencjału obu z osi oraz robocze oświetlenie z przodu maszyny. Maszyna posiada kabinę typu otwartego oraz zaczep transportowy tylny. Wyposażona jest ona w daszek bezpieczeństwa ROPS/FOPS, a także drzwi bezpieczeństwa z lewej i prawej strony.

Ładowarki GIANT V452T – zastosowanie

GIANT V452T HD to ładowarka kołowa, którą można wykorzystywać zarówno w pracach budowlanej i ziemnej. Podstawowe narzędzie pracy ładowarki kołowej to łyżka, która przymocowana jest do ramienia podnośnikowego. Za pomocą tego typu ładowarek, w tym ładowarki GIANT V452T wykonuje się poziome ścinanie poziomej warstwy materiału oraz transportowanie go na małe odległości w celu kształtowania nasypu bądź załadunek do dalszego przewozu. Ładowarka kołowa wykorzystywana jest również do odśnieżania dróg. Jeśli chodzi o opony, to ich wymiary wynoszą 11.5/80-15.3 AS (szerokość całkowita 110 cm).

GIANT – niezawodna jakość

Decydując się na wybór ładowarki kołowej marki GIANT otrzymujesz wysokiej jakości sprzęt. To bezawaryjne i cenione przez klientów urządzenia. W maszynach GIANT wykorzystywane są nowoczesne technologie i doskonałej jakości komponenty.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemi, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Giant Polska Wioletta Schienke z siedzibą w Lipce przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A (77-420)
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@giantpolska.com,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu