Ładowarki kołowe GIANT

Ładowarki kołowe to samojezdne, specjalistyczne maszyny stworzone do przeprowadzania różnego typu zadań w branży budowlanej oraz ziemnej.

Skontaktuj się w sprawie ładowarek kołowych ➤

Ładowarki kołowe – działanie

Miniładowarki kołowe to maszyny z napędem kołowym o dwóch osiach. Właśnie osie skrętne są główną cechą tych ładowarek. Łyżka przymocowana jest do ramienia podnośnikowego i stanowi głównej narzędzie pracy. Wyposażone są one w system hydrauliczny, za pomocą którego odbywa się podnoszenie ramienia, obrót, a także pochylenie łyżki.

Miniładowarki kołowe – zalety

Miniładowarki kołowe z łyżką mają za zadanie uniesienie poziomowej warstwy materiału i przetransportowanie go na niewielkiej odległości, aby ukształtować nasyp bądź dostarczyć załadunek do innego środka transportu w celu jego dalszego przewiezienia. Ładowarki kołowe wyróżnia też ich mobilność, ponieważ mogą one poruszać się po drogach.

Uniwersalne miniładowarki kołowe GIANT

Ładowarki kołowe GIANT to urządzenia niezwykle uniwersalne. Pozwalają one na różne możliwości użytkowania dzięki możliwości doboru zmiennego osprzętu. Łyżki, uchwyty, widły pozwalają na dobór najlepszego rozwiązania dla indywidualnych potrzeb. Jedno urządzenia sprawi, że wykonasz wiele prac. Co więcej, miniładowarki kołowe GIANT mogą zostać wykorzystane do prac holujących. Miniładowarki kołowe mogą być wykorzystywane jako maszyny do odśnieżania dróg. Wykorzystuje się je w dużych i średnich gospodarstwach, w polach oraz nowoczesnych budynkach z dużymi przejazdami.

Nowa ładowarka kołowa GIANT

Wybierając ładowarkę kołową GIANT masz pewność, że otrzymasz sprawdzony sprzęt, który będzie Ci służył przez długie lata. Maszyny marki GIANT są projektowane i produkowane w Holandii, w mieście Oisterwijk. Tworzone są one z wykorzystaniem nowoczesnych komponentów i nowoczesnych, nierzadko innowacyjnych technologii.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemi, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Giant Polska Wioletta Schienke z siedzibą w Lipce przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A (77-420)
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@giantpolska.com,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu