Mini spycharka Giant

Mini spycharki GIANT to wszechstronne urządzenia o wielu możliwościach zastosowania w budownictwie mieszkaniowym. To sprzęt z którym wykonasz wiele niezbędnych prac w szybki i wygodny sposób.

Skontaktuj się w sprawie mini spycharek ➤

Mini spycharki GIANT

Mini spycharki GIANT bardzo dobrze sprawdzają się w pracach takich jak oczyszczanie i wyrównywanie działek, tworzenie nasypów wzdłuż poboczy dróg, zasypywaniu wykopów, wyrównywanie działek, tworzenie nasypów wzdłuż pobocza drogi, zasypywanie wykopów czy wyrównywanie podłoża przy profilowaniu terenu, a także budowie.

Mini spycharki cechuje zoptymalizowana prędkość i możliwości transportowe. Urządzenie to wyróżnia także wysoka zwrotność. Mini spycharki GIANT stanowią też komfortowe środowisko pracy, dostosowane do potrzeb kierowcy. Twórcy zadbali o pełną ergonomię pracy i wygodę użytkowania urządzenia.

Mini spycharki dla usprawnienia pracy
Wybierając mini spycharki GIANT otrzymujesz produkt najwyższej jakości, doceniony przez szerokie grono klientów. Maszyny usprawnią Twoją pracę – dzięki nim wszelkie czynności wykonasz szybko i dokładnie. Mini spycharki są też bardzo wydajne.

Sprzęt GIANT – dla niezawodnego działania

Mini spycharki GIANT produkowane są z wykorzystaniem komponentów wysokiej jakości  – Kubota, Bosch, Rexroth i Comer. Przekłada się to na wysoką trwałość sprzętów. Dzięki temu nasze urządzenia są bezawaryjne i mogą służyć niezawodnie przez długie lata. Ponadto wszystkie urządzenia powstały na podstawie nowoczesnych, często innowacyjnych technologii.

Nasze urządzenia projektowane i produkowane są w Holandii, w mieście Oisterwijk. Sama firma funkcjonuje od 1996 roku.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemi, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Giant Polska Wioletta Schienke z siedzibą w Lipce przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A (77-420)
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@giantpolska.com,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu