Ładowarka do ziemi Giant

Ładowarka to urządzenie wielozadaniowe, które doskonale sprawdzi się m.in. w pracy w gospodarstwie rolnym. Może być wykorzystywana zarówno przez klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstwa. Ta samojezdna maszyna, do której dołącza się urządzenia załadowcze do przeładunku sypkich materiałów z wykorzystaniem przenośnika. W naszej ofercie znajduje się m.in. ładowarka do ziemi GIANT.

Skontaktuj się w sprawie ładowarki do ziemi ➤

Do czego służy ładowarka do ziemi?

Ładowarka do ziemi to jedna z ważniejszych maszyn na budowie. Służy ona do robót ziemnych, lecz sprawdza się też na placu budowy, przy porządkowaniu miejsca pracy. Ładowarka do ziemi to maszyna dostępna w wielu wersjach, dzięki czemu możliwy jest dobór urządzenia najlepiej dopasowanego do własnych potrzeb.

Ładowarka do ziemi GIANT

Ładowarka do ziemi w zależności od rozmiaru przeznaczona jest do różnych prac. Te większe cechuje zazwyczaj większa moc silnika i nadają się do cięższych prac. Z kolei mniejsze wyróżnia zwrotność pozwalająca na dotarcie do nawet trudno dostępnych miejsc. Nasze ładowarki do ziemi są wydajne i wytrzymałe.

Miniładowarka do ziemi

Szczególną popularnością cieszą się maszyny  o kompaktowych rozmiarach, które nadają się do użytkowania na nawet niewielkiej przestrzeni.  Ładowarki do ziemi, które oferujemy mogą obracać się wokół własnej osi, co znacznie ułatwia pracę operatora. Ponadto maszyny te są bezpieczne dla podłoża i nie niszczą go. Ładowarka do ziemi GIANT występuje w wersji przegubowej oraz kołowej.

GIANT – profesjonalne urządzenia

Każda ładowarka do ziemi została wykonana z najwyższej jakości komponentów marek takich jak Bosch Rexroth, Kubota czy Comer. Dzięki temu są one odporne na uszkodzenia, bezawaryjne i działają niezawodnie przez wiele lat. Ponadto każda maszyna jest bardzo wygodna w użytkowaniu i w pełni ergonomiczna. Wszystkie urządzenia marki są bezpieczne w użytkowaniu.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemi, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Giant Polska Wioletta Schienke z siedzibą w Lipce przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A (77-420)
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@giantpolska.com,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu