Ładowarki komunalne

Ładowarki komunalne wykorzystywane są w zadaniach komunalnych, budowlanych oraz przemysłowych. Maszyny te wyróżniają niewielkie rozmiary, ale i możliwość przenoszenia dużych ciężarów. Do zalet tych maszyn należy również możliwość doboru zróżnicowanego osprzętu i różnorodnych dodatków.  Dzięki temu ładowarki komunalne doskonale sprawdzają się w różnorodnych warunkach.

Skontaktuj się w sprawie ładowarek komunalnych ➤

Gdzie wykorzystuje się ładowarki komunalne?

Kołowe ładowarki komunalne i budowlane dobrze sprawdzą się nawet w przypadku dużych obciążeń. Pozwalają one na bezpieczne transportowanie dużych ładunków. Pracują wydajnie w żwirowni i wspierać przedsiębiorstwa z branży komunalnej. Ładowarki można dostosować do potrzeb pracy na wysypiskach śmieci, sortowni odpadów oraz kompostowni.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze ładowarki?

Przy wyborze ładowarki komunalne należy kierować się kilkoma czynnikami. Należą do nich moc i masa maszyny, jej moc spalania, zasięg oraz możliwość doboru dodatkowego wyposażenia.

Maszyny komunalne GIANT stworzone zostały z uwzględnieniem zasad ergonomii, dzięki czemu są one wygodne w użytkowaniu.

GIANT – precyzja i jakość

Ładowarki komunalne GIANT to ceniony sprzęt, który można wykorzystać w nawet trudnych warunkach. Wyróżnia je wysoka wydajność i moc. Budowane są one według najnowszych standardów technologicznych, dzięki czemu działają bez zarzutu przez długi czas. Co więcej do ich produkcji wykorzystywane są komponenty wysokiej jakości, co z kolei przekłada się na trwałość sprzętu. Wszystkie maszyny, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym zostały stworzone tak, aby jak najlepiej spełniać indywidualne potrzeby klientów.  Cechuje je pełne bezpieczeństwo użytkowania. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty GIANT skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszymi produktami i pomożemy w ich doborze.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemi, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Giant Polska Wioletta Schienke z siedzibą w Lipce przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A (77-420)
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@giantpolska.com,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu