Łyżka do ładowarki

Łyżka do ładowarki to jeden z najważniejszych elementów maszyny. Jej właściwy dobór jest niezwykle ważny, ponieważ to właściwy osprzęt w dużej mierze decyduje o jakości wykonywanych prac. Otóż każda łyżka do ładowarki ma inne zastosowanie.

Skontaktuj się w sprawie łyżek do ładowarki ➤

Łyżki do ładowarek o wielu zastosowaniach

Dzięki różnym łyżkom do ładowarki urządzenie może być wykorzystywane na różne sposoby. Podstawowa wersja łyżki to łyżka z zębami, a czasami widły do palet. Wymiennie można zamontować łyżkę przeznaczoną do wysokiego wysypu, zwaną również łyżką rekin. Inny rodzaj to łyżka krokodyl, następnie łyżka do materiałów sypkich, ażurowa łyżka do kamieni, chwytak do drzewa, zamiatarka ze zbiornikiem czy pług śnieżny. Różnorodne łyżki do koparek można wykorzystywać w pracy ze zbożem, kruszywem, ale też w ciężkim terenie.

Łyżki do ładowarek Giant

W sklepie Giant znajdziesz różne rodzaje łyżek do ładowarki. Dzięki temu z pewnością znajdziesz wersję w pełni odpowiadającą pracom, które wykonujesz. Możesz wybrać łyżki o dużej pojemności, łyżki do ziemi, a także łyżki do ziemi z górnym naciskiem. Oferujemy także wielofunkcyjne łyżki 4 w 1 czy łyżki do kamieni. Inne dostępne produkty to łyżka wysokiego nasypu, łyżka wysokiego nasypu z zaciskiem.

Giant – niezawodny sprzęt

Sprzęt naszej marki jest ceniony za niezawodność, doskonałe działanie i wielofunkcyjność. Różne łyżki do ładowarek pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał swojej maszyny, wykorzystując ją w wielu miejscach i różnorodnych warunkach. Z odpowiednim osprzętem wykonasz prace w rolnictwie, budownictwie czy przy przeładunku materiałów. Nasze maszyny nadają się również do użytku prywatnego.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemi, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Giant Polska Wioletta Schienke z siedzibą w Lipce przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A (77-420)
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@giantpolska.com,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu