Ładowarka burtowa Giant

Ładowarka burtowa GIANT bardzo dobrze sprawdza się w ciasnych obszarach roboczych, gdzie mogą zastąpić pracę ręczną. To maszyna wyróżniająca się wysoką manewrowością, w tym możliwością zawracania w miejscu. Ładowarka burtowa nie ma skrętnych kół, a zmiana kierunku jazdy dokonuje się przez zmianę prędkości obrotowej kół prawej i lewej strony. Cechuje ją również wysoka precyzja operowania.

Skontaktuj się w sprawie ładowarki burtowej ➤

Ładowarka burtowa – zastosowanie

Ładowarki burtowe GIANT służą do załadunku materiałów sypkich, przenoszenia palet, odśnieżania oraz prac porządkowych zakładu pracy.

Ładowarka burtowa – specyfikacja

Ten typ maszyny cechują kompaktowe wymiary i mały rozstaw osi. Kieruje się nimi poprzez zmianę prędkości kół lewych oraz prawych. Za płynne manewrowanie odpowiada napęd hydrostatyczny, a koła prawe i lewe napędzane są przez oddzielne hydromotory, które działają niezależnie od siebie. Kierowca operuje dwoma drążkami po obu stronach fotela, bądź nowoczesnym joystickiem w podłokietniku. Ich użytkowanie przypomina ładowarki gąsienicowe. Ładowarki burtowe są też chętnie wybierane ze względu na różnorodność parametrów. Szerokość najmniejszych to około 91 cm. Udźwig zwykle nie przekracza 400 kg.

Ładowarka burtowa GIANT  – wiele możliwości

Istnieje możliwość zastosowania różnego rodzaju osprzętu do ładowarek burtowych. Czyni to pojazd bardzo uniwersalnym. Ładowarka przegubowa dobrze sprawdzi się podczas wykonywania drobnych prac pomocniczych, stanowi też uzupełnienie ładowarki przegubowej bądź ciągnika z ładowaczem czołowym.

GIANT – niezawodna jakość

Firma GIANT to holenderski producent maszyn i urządzeń, który działa już od 1996 roku. Marka ta stawia na nowoczesne technologie, innowacje i wysokiej jakości komponenty. Wszystko to sprawia, że urządzenia GIANT cechuje dokładność wykonania. Ponadto wyróżnia je wydajność działania i możliwość doboru właściwego osprzętu.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemi, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Giant Polska Wioletta Schienke z siedzibą w Lipce przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A (77-420)
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@giantpolska.com,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu