Ładowarki rolnicze Giant

Miniładowarka rolnicza firmy GIANT to urządzenia, które doskonale sprawdzą się we współczesnym rolnictwie. Pozwalają one na wykonywanie codziennych prac w kompleksowy sposób. Dzięki kompaktowym rozmiarom miniładowarki rolnicze bez problemu docierają w nawet trudno dostępne miejsca. To uniwersalny sprzęt, przydatny w każdym gospodarstwie.

Skontaktuj się w sprawie ładowarek rolniczych ➤

Miniładowarka rolnicza do trudno dostępnych miejsc

Miniładowarka rolnicza GIANT świetnie sprawdzi się w małych, ciasnych pomieszczeniach jak kurnik, obora, magazyn z paszą czy garaż. Maszyny tego typu można wykorzystywać również na placach budowy, w fabrykach, w składach budowlanych lub opału. Sprawdzą się w pomieszczeniach inwentarskich z wąskimi wjazdami, o małej przestrzeni.
Uniwersalny sprzęt

Miniładowarki rolnicze GIANT za sprawą zmiennego osprzętu i wyposażenia są bardzo uniwersalne. Można dobrać do nich elementy takie jak łyżki czy krokodyle.

Ładowarki rolnicze GIANT – zwrotne i kompaktowe

Miniładowarki rolnicze mieszczą się w przedziale wagowym od 1500 kg do 4000 kg.  Dzięki temu nie niszczą one podłoża (nie naciskają na nie). Jeśli chodzi o wysokość mają one około 2 metrów wysokości i 3 metrów długości z szufladą. Miniładowarka obraca się wokół własnej osi, co czyni ją bardzo zwrotną.

GIANT – niezawodna jakość

Maszyny rolnicze GIANT, w tym miniładowarki rolnicze, to światowej klasy sprzęt. Wyróżnia je doskonała ergonomia i wygoda użytkowania. Są również wyjątkowo wydajne i wytrzymałe. Produkowane są one według nowoczesnych technologii z najwyższej jakości komponentów. Wybierając miniładowarkę rolniczą GIANT masz pewność, że zyskujesz sprzęt, który będzie Ci niezawodnie służył przez długie lata. Wszystkie nasze urządzenia rolnicze są sprawdzone i bezpieczne. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemi, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Giant Polska Wioletta Schienke z siedzibą w Lipce przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A (77-420)
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@giantpolska.com,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu