Ładowacz i widły do bel Giant

Ładowacz do bel to urządzenie służące do transportu bel słomy, siana oraz kiszonki. Mocuje się go na ładowarkach, miniładowarkach, ładowaczach czołowych. Chwytaki wyposażone są w jeden lub dwa siłowniki hydrauliczne. Co więcej, widły do bel GIANT nie uszkadzają foli w czasie dostawiania do siebie bel sianokiszonki. To bardzo ważne, ponieważ każde uszkodzenia folii może spowodować uszkodzenie powstającej kiszonki.

Skontaktuj się w sprawie ładowacza do bel ➤

Widły do bel dostosowane do potrzeb Twojego gospodarstwa

Wybierając widły do bel należy kierować się wagą i wielkością balotów z kiszonką, które będziemy transportować. Każda z konstrukcji, które oferujemy ma ustalone obciążenie, którego nie należy przekraczać.

Nowoczesny ładowacz do bel GIANT

Widły do bel GIANT zostały stworzone tak, by nie uszkadzać bel znajdujących się obok siebie. Jest tak dzięki otwieraniu i zamykaniu ramion z różną prędkością. Ponadto oferowane przez nas ładowacze do bel wyróżnia lekka i ergonomiczna konstrukcja, która bardzo dobrze sprawdza się w różnorodnych warunkach. Nasze widły do bel to wielofunkcyjne i sprawdzone rozwiązanie.

Ładowacz do bel GIANT

Decydując się na ładowacz do bel GIANT, otrzymujesz solidny produkt, dzięki któremu wykonasz niezbędne prace. Wszystkie maszyny marki GIANT produkowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii w nowoczesnych fabrykach w Ojsterwijk w Holandii. Dzięki temu sprzęt, który oddajemy w Państwa ręce jest bezpieczny i wygodny w użyciu w niemal każdych warunkach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w dobrze najlepszej maszyny i osprzętu.

Dane techniczne wideł do bel GIANT:

Typ Ilość zębów Maksymalna szerokość Waga
Compact 2 800 mm 28 kg
Standard 3 1.000 mm 100 kg
Standard (podwójny zaczep z większym o 13 cm zasięgiem) 3 1.000 mm 100 kg
Heave 5 1.820 mm 150 kg
Large 5 2.215 mm 160 kg

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemi, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Giant Polska Wioletta Schienke z siedzibą w Lipce przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A (77-420)
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@giantpolska.com,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu