Ładowarki i miniładowarki teleskopowe Giant

Ładowarki teleskopowe dają wiele możliwości, ponieważ pozwalają na łączenie kilku funkcji w jednym urządzeniu. Te wielozadaniowe maszyny dają też możliwości dołączenia różnorodnego osprzętu w zależności od potrzeb. Cenione są za elastyczność działania, a klienci często decydują się na ich zakup. Ładowacze teleskopowe wyróżnia przede wszystkim wysoka zwrotność, dzięki której możliwe jest dotarcie do nawet trudno dostępnych miejsc.

Skontaktuj się w sprawie ładowarek teleskopowych ➤

Ładowacze teleskopowe – zastosowanie

Ładowarki kołowe teleskopowe GIANT to maszyny robocze, które znajdują zastosowanie w rolnictwie, przemyśle budowlanym, drzewnym oraz w codziennych pracach. Mogą być wykorzystywane m.in. w czynnościach wykonywanych przez ruchome podesty. Ładowacze teleskopowe znajdują też zastosowanie w portach morskich przy załadunku oraz rozładunku kontenerów.

Ładowarki teleskopowe z różnorodnym osprzętem

Ładowarki teleskopowe GIANT można łączyć z rozmaitym osprzętem, takim jak widły do palet, łyżki ładowarkowe, pługi, agregaty uprawowe, siewniki i inne osprzęty do zadań rolniczych, platformy robocze czy zamiatarki.

Mini ładowarka teleskopowa GIANT

Szczególną popularnością cieszą się mini ładowarki teleskopowe. Ich niewielkie rozmiary umożliwiają wykonanie wielu prac w różnych warunkach, w tym w nawet dużych gospodarstwach. Co więcej, dzięki kompaktowej budowie wjadą również do starych budynków inwentarskich. Maszyny te świetnie sprawdzają się w obrębie podwórza oraz budynków.

GIANT – profesjonalne i niezawodne maszyny

Sprzęty GIANT, w tym ładowacze teleskopowe, projektowane i produkowane są w oparciu o nowoczesne technologie. Ponadto wykorzystano w nich wysokiej jakości komponenty, co czyni je bezawaryjnymi i odpornymi na uszkodzenia. Wszystkie maszyny marki GIANT są też bezpieczne i wygodne w użytkowaniu a przy tym w pełni bezpieczne.

Strona w budowie. Nie wszystkie funkcje mogą działać prawidłowo.

Ładowarka teleskopowa kołowa GIANT D204SW TELE MOC: 20 KM / 15 kW
WAGA: 1200 kg
Ładowarka teleskopowa kołowa GIANT D254SW TELE MOC: 25 KM / 18,4 kW
WAGA: 1200 kg
Ładowarka teleskopowa kołowa GIANT V5003 TELE MOC: 50 KM / 36 kW
3750 kg
Ładowarka teleskopowa kołowa GIANT V5003 TELE HD MOC: 50 KM / 36 kW
WAGA: 3850 kg
Ładowarka teleskopowa kołowa GIANT G3500 TELE MOC: 66 KM / 48,5 kW
WAGA: 4000 kg
Ładowarka teleskopowa kołowa GIANT 4500 TELE MOC: 75 KM / 55 kW
WAGA: 4600 kg

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemi, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Giant Polska Wioletta Schienke z siedzibą w Lipce przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A (77-420)
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@giantpolska.com,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu