Ładowarka łyżkowa

Ładowarki łyżkowe to maszyny budowlane bardzo ważne na placu budowy. Stworzone są do załadunku oraz transportu urobku na niewielkie odległości. Je działanie opiera się na wykorzystaniu odpowiedniego osprzętu w formie łyżki.

Skontaktuj się w sprawie ładowarki łyżkowej ➤

Do czego służy ładowarka łyżkowa?

Ładowarka łyżkowa wykorzystywana jest w do odspajania niezamarzniętych gruntów, przewozu materiałów budowlanych na placach, bloków kamiennych, materiałów budowlanych na placach budów. Dzięki wykorzystaniu dodatkowego osprzętu możliwy jest przeładunek dłużnic, bloków kamiennych, czy też innych materiałów. W ładowarkach łyżkowych napełnianie łyżki odbywa się z wykorzystaniem mechanizmu jazdy. Wyróżnia się ładowarki kołowe i gąsienicowe.

Wyposażenie ładowarki łyżkowej

Niezbędnym elementem w ładowarce jest łyżka wybierająca materiał do transportu lub przesypywania. Łyżka wyposażona jest w lemiesze, które mocowane są do spodu łyżki. Elementy te są wzmacniane i utwardzone, ponieważ przejmują one kontakt z materiałem, który jest nabierany. Istotne jest też wzmocnienie łyżki, tak aby była odporna na ścieranie.

Ładowarka łyżkowa GIANT jest urządzeniem wygodnym w użytkowaniu i ergonomicznym. W kabinie operatora sterowanie przebiega w bardzo sprawny sposób. Kabina chroni użytkownika przed niesprzyjającymi warunkami i zapewnia mu bezpieczeństwo.

GIANT – jakość i profesjonalizm

Maszyny holenderskiego producenta GIANT są projektowane i budowane w miasteczku Oisterwijk. Powstają one z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dzięki czemu sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. O jakości urządzeń świadczą również komponenty marek takich jak Bosch, Rexroth oraz Comer. Wszystkie urządzenia marki GIANT są w pełni bezpieczne w użytkowaniu.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemi, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Giant Polska Wioletta Schienke z siedzibą w Lipce przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A (77-420)
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@giantpolska.com,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu