Ładowarki z napędem elektrycznym

Ładowarki z napędem elektrycznym wyróżniają się wieloma możliwościami zastosowania oraz wysoką wydajnością. Zastosowanie najnowszej technologii wraz z napędem do ograniczonej emisji spalin czynią tę ładowarkę odpowiednią  do zastosowania na terenach miejskich, a także w zamkniętych pomieszczeniach, takich jak szklarnie, garaże czy remonty budynków.

Skontaktuj się w sprawie ładowarek z napędem elektrycznym ➤

Zalety ładowarek z napędem elektrycznym

Wśród zalet ładowarek z napędem elektrycznym należy wymienić pracę, która nie zanieczyszcza powietrza. Otóż w tym wypadku praca odbywa się w 100% bez emisji spalin. Wyposażone są one w bezprzewodowy napęd akumulatorowy. Silniki w ładowarkach z napędem elektrycznym są osobne dla napędu jezdnego oraz hydrauliki roboczej. Dzięki temu moc pobierana jest zgodnie z zapotrzebowaniem, a zużycie energii ulega obniżeniu. Urządzenia tego typu generują też niższy hałas dla użytkowników i otoczenia. Ładowarka z napędem elektrycznym wymaga też mniejszych nakładów na serwis, za sprawą komponentów, które nie wymagają tak intensywnej konserwacji jak ma to miejsce w ładowarkach spalinowych.

Wygodne i bezpieczne użytkownie

Urządzenia GIANT, w tym ładowarki elektryczne, cechuje ergonomia przekładająca się na wygodę pracy. Są one też w pełni bezpieczne dla ich użytkowników.

GIANT – niezawodna jakość

Ładowarki z napędem elektrycznym to nowoczesne urządzenia stworzoną z myślą o użytkownikach ceniących najwyższą jakość pracy. Wszystkie maszyny GIANT projektowane i produkowane są komponentów sprawdzonych marek – Kubota, Bosch Rexroth i Comer. Dzięki temu cechuje je odporność na uszkodzenia oraz wyjątkowa wytrzymałość.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wybierając nasze maszyny budowlane, w tym ładowarki z napędem elektrycznym, otrzymujesz sprawdzony, niezawodny sprzęt. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemi, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Giant Polska Wioletta Schienke z siedzibą w Lipce przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A (77-420)
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@giantpolska.com,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu