Ładowarki przegubowe rolnicze

Rolnicze ładowarki przegubowe zostały stworzone do pracy w niewielkich przestrzeniach, takich jak obory czy kurniki, wąskie magazyny i ciasne pomieszczenia. Ponadto za sprawą szerokiego wyboru dostępnego osprzętu są one niezwykle uniwersalne. Można wykorzystać je do wielu rodzaju prac w nowoczesnym gospodarstwie rolnym.

Skontaktuj się w sprawie ładowarek przegubowych rolniczych ➤

Rolnicze ładowarki przegubowe – zalety

Do największych zalet ładowarek przegubowych zalicza się ich kompaktowy rozmiar, dzięki któremu bardzo łatwo się nimi poruszać – nawet na niewielkiej przestrzeni.  Za sprawą przegubowej konstrukcji możliwości jezdne maszyny są bardzo szerokie. Z kolei duży prześwit i nisko położony punkt ciężkości pozwalają na pracę w nawet trudnych warunkach, gdy maszyna jest w znacznym stopniu obciążona. Wśród cech tego typu maszyn należy również wymienić łatwość obsługi. Sterowanie z wykorzystaniem joysticka lub dźwigni przy kierownicy jest bardzo proste.

Nasze maszyny rolnicze cechuje też duża wydajność przy niewielkim rozmiarze. Ponadto możliwość instalacji odpowiedniego osprzętu sprawia, że maszyna jest uniwersalna i przydatna w niemal każdym gospodarstwie rolnym. Rolnicze ładowarki przebudowę firmy GIANT są w pełni ergonomiczne, dzięki czemu praca w nich jest bardzo komfortowa. Kabina zapewnia też bardzo dobrą widoczność. Wybierając rolnicze ładowarki przegubowe od GIANT zyskujesz niezawodny sprzęt.

Zróżnicowane parametry

Ładowarki przegubowe występują w wielu wersjach różniących się parametrami. Są one dostępne w postaci zarówno ciężkich, jak i małych kompaktowych modeli. Szczególnie mniejsze modele cieszą się dużą popularnością.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemi, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Giant Polska Wioletta Schienke z siedzibą w Lipce przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A (77-420)
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@giantpolska.com,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu