Ładowacze teleskopowe – akcesoria

Ładowacze teleskopowe to urządzenia wykorzystywane w branży rolniczej, budowlanej oraz przemysłowej. Dzięki swojej konstrukcji i dużej funkcjonalności są wszechstronnie używane, głównie do podnoszenia towarów. Specjalne akcesoria do ładowaczy teleskopowych umożliwiają unoszenie przedmiotów na dużą wysokość, urządzenia te można wykorzystać również jako mobilne platformy robocze, co możliwe jest dzięki zastosowaniu dodatkowego osprzętu. W asortymencie naszego sklepu znajdują się profesjonalne akcesoria, które pozwalają w pełni posłużyć się ładowaczami.

Skontaktuj się w sprawie akcesoriów do ładowaczy teleskopowych ➤

Ładowacze teleskopowe Giant – akcesoria

Akcesoria do ładowaczy teleskopowych z naszej oferty znajdą swoje zastosowanie przy wykonywaniu różnorodnych prac. Ponadto, dzięki wysokiej jakości pozwolą one zachować ładowarce dobry stan oraz sprawność na długo. Do najpopularniejszych sprzętów należą:

 • Obrotnice – zastosowanie ich w ładowaczach teleskopowych pozwala na przenoszenie oraz manipulowanie bardzo ciężkich, niestandardowych przedmiotów. Jest to przydatne szczególnie w czasie prac budowlanych, w magazynach lub fabrykach. Obrotnice są wykorzystywane także do rozładunków.
 • Pozycjoner wideł – dzięki nim możliwe jest podnoszenie nie tylko ciężkich, ale również nietypowych towarów o nieregularnych kształtach i wymiarach.
 • Chwytaki do bali oraz bel – słupy drewniane lub ścięte drzewa przenoszone są przy pomocy chwytaków, które stanowią jedno z akcesoriów ładowaczy teleskopowych. Transportują one drewno nawet w dalekie odległości.

Akcesoria do ładowaczy teleskopowych – jak wybrać?

Wybierając odpowiednie akcesoria do ładowarek teleskopowych, należy zwrócić uwagę na model sprzętu jaki posiadamy oraz jego wielkość. Dodatkowe akcesoria muszą być odpowiednio dopasowane do poszczególnych elementów ładowarek, by umożliwiły prawidłowe i sprawne działanie. W asortymencie sklepu Giant znajduje się wiele przydatnych i jakościowych dodatków, które znacznie usprawnią wykonywanie pracy z ładowaczami teleskopowymi.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemi, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Giant Polska Wioletta Schienke z siedzibą w Lipce przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A (77-420)
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@giantpolska.com,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu