Ładowarki burtowe – akcesoria

Ładowarki burtowe to profesjonalny sprzęt, służący do wykonywania prac budowlanych oraz rolniczych. Urządzenia te są niezwykle zwrotne, co zawdzięczają specyficznej budowie kół. Dzięki temu są bardzo precyzyjne i chętnie wykorzystywane zarówno do pracy w gospodarstwie, jak i w dużych zakładach pracy. W naszym sklepie internetowym znajdują się specjalne akcesoria do ładowarek burtowych, które poszerzają funkcje sprzętu.

Skontaktuj się w sprawie akcesoriów do ładowarek burtowych ➤

Ładowarki burtowe Giant – akcesoria

Ładowarki burtowe, inaczej nazywane również skid-steerami, należą do maszyn podnoszących, do których można mocować dodatkowe akcesoria, ułatwiające pracę i zwiększające jej zakres. Do najbardziej popularnych akcesoriów ładowarek burtowych należą tzw. szufle. W naszej ofercie znajduje się osprzęt o wielu rozmiarach, służący do różnych zadań, m.in. do:

 • czynności w budownictwie ogólnym,
 • kształtowania terenów,
 • wykonywania prac drogowych,
 • prac w gospodarstwie rolnym,
 • odśnieżania.

Poza szuflami do dodatkowego osprzętu należą również obrotnice, chwytaki do bloków betonowych, łyżki, przesuwy boczne, zamiatarki, równarki i inne.

Dzięki zastosowaniu akcesoriów do ładowarek burtowych te stają się bardziej uniwersalne, ponieważ można je stosować do różnych celów. Osprzęt, który znajduje się w naszym asortymencie, cechuje się najwyższą jakością, jest trwały z mocną konstrukcją, co zapewnia możliwość wykorzystywania go przez długie lata do prac ziemnych i budowalnych.

Akcesoria do ładowarek burtowych – jak wybrać?

Decydując się na poszczególne akcesoria ułatwiające pracę z ładowarką burtową, należy pamiętać o sprawdzeniu modelu posiadanego sprzętu oraz jego wielkości. Pod te informacje dobierane jest dodatkowe wyposażenie. Warto też wziąć pod uwagę rodzaj czynności, które chcemy wykonywać – to pozwoli dobrać odpowiednie akcesoria. Chętnie doradzimy Państwu w zakupie urządzeń. Zapraszamy do poznania naszej oferty, w razie pojawienia się pytań zachęcamy do kontaktu.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemi, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Giant Polska Wioletta Schienke z siedzibą w Lipce przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A (77-420)
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@giantpolska.com,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu