Ładowarki kołowe – akcesoria

Ładowarka kołowa to obszerny sprzęt wykorzystywany do transportu oraz załadunku ciężkich i wielkogabarytowych towarów. Jest on używany najczęściej na terenach budowlanych oraz w gospodarstwach rolnych. W asortymencie naszego sklepu internetowego Giant znajdują się akcesoria do ładowarek kołowych, które usprawniają wykonywanie wielu prac, zwiększają funkcjonalność maszyn i przedłużają ich nienaganny stan oraz wysoką jakość. Zastosowanie dodatkowego wyposażenia powoduje, że z ładowarek można korzystać dłużej.

Skontaktuj się w sprawie akcesoriów do ładowarek kołowych ➤

Ładowarki kołowe Giant – akcesoria

Każdy rodzaj prac wymaga zastosowania innego wyposażenia – nasze akcesoria do ładowarek kołowych to szeroka gama sprzętów, które są stosowane do wielu czynności. Załadunek, przewóz, podnoszenie, zarówno przedmiotów standardowych, jak i ciężkich oraz nieregularnych. Nasze urządzenia spełniają wszystkie wymogi dotyczące jakości, funkcjonalności oraz dyspozycyjności, dzięki nim ładowarki kołowe stają się wszechstronne w działaniu i są wykorzystywane do innych zadań. Do najbardziej popularnych akcesoriów do ładowarek kołowych należą:

 • wsporniki przyłączeniowe,
 • łyżki ładowarkowe,
 • widły,
 • ramiona, pozwalające na przenoszenie wielkogabarytowych materiałów,
 • chwytaki.

Ładowarki kołowe najczęściej używane są do transportu asfaltu, piasku, śniegu, drewna. Dzięki nim można również równomiernie rozrzucać materiał, drążyć tunele oraz przewozić ciężkie sprzęty.

Akcesoria do ładowarek kołowych – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Ładowarki kołowe można eksploatować na wiele sposobów, ponieważ na rynku dostępna jest szeroka gama dodatkowych akcesoriów. Korzystając z naszej oferty, można zaopatrzyć się osprzęt, który umożliwia wysoki wysyp, przesyp materiałów sypkich, przewóz kamieni, a nawet w pług do ziemi. Ważnym jest, by przy wyborze wyposażenia zwrócić uwagę na posiadany model ładowarki oraz jej wielkość.

Zapraszamy do poznania całej naszej oferty, w razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemi, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Giant Polska Wioletta Schienke z siedzibą w Lipce przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A (77-420)
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@giantpolska.com,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu