Tobroco Giant produkuje 25 tysięczną maszynę

Wspólne zaangażowanie, elastyczność i pielęgnacja ścisłej współpracy – to główne wartości, które zasadniczo charakteryzują działalność firmy Tobroco- Giant. Bardzo dużo mówi się o przedsiębiorstwie, że nawet w tej trudnej teraz sytuacji produkcja toczy się dalej i już 25 tysięczna maszyna zjechała z taśmy produkcyjnej.

Ten milowy kamień nie mógłby zostać osiągnięty gdyby nie wymienione wartości, zaangażowanie wszystkich pracowników, dealerów i dostawców. W normalnym czasie świętowalibyśmy to wydarzenie szczególnie, ale ze względu na panujące okoliczności musimy to przełożyć.

25.tysięczną maszyną jest elektryczna ładowarka G2200E X-TRA, która w ostatnim tygodniu została wyprodukowana w Oisterwijk. Nie jest zaskakujące, że chodzi o maszynę napędzaną elektrycznie, ponieważ w dzisiejszych czasach cały czas wzrasta popyt na ładowarki elektryczne.

Model G2200E X-TRA jest specjalnym wydaniem ładowarki z indywidualnie dobraną kolorystyką i został on przekazany firmie Hartog Bouwmaterieel. Jest to nowy dealer ładowarek Giant, który specjalizuje się w handlu i konserwacji maszyn elektrycznie napędzanych.